نویسنده: پاول ملانوویچ
مترجم: شهاب‌الدین ادیب مهر
مجموعه کسب و کار
ناشر: هیرمند
سال چاپ: 1396
نوبت چاپ: اول
تعداد صفحات:376
شابک: 9789644084669

آیا شما هم عاشق ساخت زیورآلات هستید و فقط دنبال کتابی خوب می‌گردید که چم و خم کار را یادتان دهد؟
کتاب حاضر پر است از آموزش‌های گام به گام ساده و قابل فهم، و تصاویر رنگارنگ و زیبا. این کتاب شما را به هوس می‌اندازد آستین‌ها را بالا بزنید و دست به کار شوید. ما روش‌های ساخت انواع زیورآلات خوشگل و خوش‌آب و رنگ را در این کتالب گنجانده‌ایم، از گوشواره و گردنبند گرفته تا ساخت آویزو قطعات کوچک. پس معطل چه هستید؟! شروع کنید دیگر!
پایه و اساس ساخت زیورآلات مهره‌ای – کار با انبرهای مخصوص و تقویت مهارت‌های نخ کردن مهره‌ها و کار با مفتول
از کارهای ساده شروع کنید- با استفاده از کش جواهرسازی، روبان، بندهای چرمی، صفحه میخی و بسیاری وسایل متنوع دیگر می‌توانید دستبند، گردنبند، نشانگر کتاب و حلقه‌ی دستمال سفره بسازید.
روش‌ها و وسایل مختلف را تلفیق کنید – با پرهیز از الگوها و روش‌های تکراری و با اتکا به خلاقیت خود، کارهای جدید و ناب بسازید.
به سراغ کارهای پیشرفته‌تر هم بروید – به مدد این کارها، قفل‌های خاص خودتان را درست کنید، قلاب گوشواره‌های فانتزی بسازید، منجوق‌بافی یاد بگیرید و با خمیرپلیمری کار کنید.
کارهای خاص بسازید – برای ساخت کارهای خاص و نامتعارف، پی مواد اولیه‌ی نامتعارف بگردید.
از اشتباهات رایج در این حرفه دوری کنید – یاد بگیرید دستورالعمل‌ها را درست و با دقت بخوانید و دنبال کنید، ابزار مورد نیاز خود را از مکان‌های معتبر تهیه نمایید. حواستان به خرج کارها و مواد استفاده از آن‌ها نیز باشد.

 

+ برای خرید آنلاین از طریق سایت نشر هیرمند کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *